Breadcrubs

Hakkımızda

Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu olarak;

​En önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir.

​Gelişen ve değişen dünya yapısı ile Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu olarak bizde bu değişimin bir parçası olmuş bulunmaktayız. Sporun ve sporcunun her daim yanında olan kulübümüz, yetiştirmekte olduğumuz sporcu adaylarına profesyonel sporun gereklerini öğretmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir.

Bu planlama dahilinde amacımız; sporcularımıza Galatasaray sevgisini hissettirmek, Galatasaray ruhunu ve prensiplerini sporun her dalına yayarak yetenekli ve spor ahlakı olan bireyler yetiştirmek olmaktadır.

Tüm genç sporcu adaylarını, Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu farkı ile eğitim almaları için aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

​AMAÇLARIMIZ

 1. Çocukların sosyalleşmelerine ve sosyal kimlik kazanmalarına katkıda bulunmak.
 2. Çocukların paylaşmayı ve yardımlaşmayı öğrenmelerine katkıda bulunmak                                         
 3. Çocukların ruh sağlığı, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak                                           
 4. Motorik özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunmak                                                                              
 5. Çocukların spor kültürüne, spor disiplinine katkıda bulunmak                                                                
 6. Yetenekli sporcuları keşfedip kulübümüz altyapısına ve Türk sporuna kazandırmak                                 
 7. Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu olarak, Türk sporuna faydalı olacak bireyler yetiştirmeye katkıda bulunmak

 

DEĞERLERİMİZ

 • ​Saygı
 • Sevgi
 • “Fair-Play” ruhu
 • Hoşgörü
 • Takımdaşlık
 • Sorumluluk ruhu               
 • Dürüstlük
 • Adalet

 

Tesisimiz

Futbol Okulu | Futbol Altyapı olarak Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu Garden Park Sport Center, Ataşehir Belediyesi sınırları içerisinde, Doğu Ataşehir ile Batı Ataşehir'in tam ortasında yer alan 14 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.

Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu Öncesinde atıl vaziyette olan arazi ciddi bir peyzaj çalışması geçirmiştir.

3500 adetin üzerinde ağaç dikilerek yeşillendirilen arazide 1000'den fazla çok farklı sayıda çiçekler dikilmiştir. Arazinin tesisler haricinde kalan kısmı tamamiyle çimlendirilmiştir.

Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu Garden Park Sport Center içerisinde bir adet restaurant, bir adet kafe, 3 Kapalı 1 Açık halı saha, halı sahalara hizmet eden 8 adet soyunma odası, 16 adet duş ve bir adet kafeterya mevcuttur.

Ayrıca 2 adet tenis kortu, 800 metre yürüyüş parkuru, dış mekan fitness aletleri, 150 metrekare çocuk oyun parkı, mini basketbol sahası mevcuttur.

Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu Ayrıca tesis içerisinde Garden Park Süslü Konak Restaurant ve Garden Park Kafe bölümünde 2'şer  dönüm yeşil alanlarında mangal ve etlerinizi temin ederek dilediğiniz gibi mangal keyfinizi yapabilirsiniz. 

Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu Pazar günleri  çocuklarınız oyun alanında zevkli vakit geçirirken sizlerde zengin menümüzdeki değişik damak zevkine hitab eden tatlarla çam ağaçları içerisinde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Ataşehir Galatasaray Futbol Okulu GARDEN PARK sizlere şehir kalabalığından  uzak ama şehrin tam ortasında nefes alma imkanı sağlayan bir ortamdır.

Ataşehir Galatasaray Futbol Okulumuza İş çıkışı cafemizde günün yorgunluğunu atabilir, yeşillikler arasında parkurumuzda yürüyüş veya koşunuzu yapabilir, veya ailenizle birlikte dünya mutfağının değişik tatlarını tadabilirsiniz.